Hakkımızda

İnsan vücudu mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve yaratılmıştır. İnsanın uzun ve sağlıklı bir ömür sürebilmesi ise dengeli beslenmesi ve düzenli olarak doktor kontrolünden geçerek, ileride ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı önceden önlem alması ile mümkündür.

Aynı durum, en son teknoloji ile üretilen ve beğeninize sunulan Isuzu ve Mitsubishi’ler için de geçerlidir.
Isuzu ve Mitsubishi’ nizi yıllar boyu sorunsuz olarak size yol ve iş arkadaşlığı yapabilmesi ise sizin elinizde…
Bunun için üzerinize düşen görev, aracınızı Isuzu ve Mitsubishi TSE Yetki belgesine sahip servislerine götürmeniz ve düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanızdır.

Sürüş emniyeti ve maksimum çalışma tasarrufunu temin etmek için, periyodik bakım ve kontrollerin, aracınızla birlikte size teslim edilen tanıtma ve kullanma kılavuzunda belirtilen bakım programına göre Isuzu ve Mitsubishi TSE Yetki belgesine sahip servislerinde yaptırılması önemle tavsiye edilir.
TSE Yetki belgesine sahip servisimizin yaptığı bu bakım ve kontrol işlemi sırasında aracın kilometresine göre belirlenmiş olan yağ, filtre, hortum vb. parçalar değiştirilir ve/veya temizlenir. Böylece bu elemanların koruduğu motor, şanzıman, diferansiyel gibi aracınızın çok önemli parçaları da arızalara karşı korunmuş olur.

Bu arada araç, genel bir kontrolden geçtiği için de, o an için küçük ve önemsiz olan, ancak ileride büyüyerek pahalı onarımlara yol açabilecek arızalar daha ortaya çıkmadan giderilmiş olur.

Aydında Isuzu Servisi, Aydında Mitsubishi Servisi